Jakie pyłki do paznokci wybrać?

Jakie pyłki do paznokci wybrać?

Każda fanka manicure hybrydowego doskonale zna pyłki do paznokci. Wiele pań nawet nie wyobraża sobie swoich dłoni bez efektownych zdobień, które sprawiają, że ręce prezentują się naprawdę pięknie. Mimo iż pyłki do paznokci można kupić obecnie w każdym sklepie z kosmetykami, to jednak sporo pań nie do końca wie, jak ich używać. Co więc warto o nich wiedzieć?

Różnorodne pyłki do paznokci


Tego typu zdobienia posiada prawie każda marka kosmetyczna, w której ofercie znajdują się kosmetyki i akcesoria do manicure hybrydowego. Brokatowe, mieniące się pyłki sprawiają, że tradycyjny i prosty manicure zyskuje zupełnie nowy wygląd. Tym bardziej że panie same decydują, jak je używać, a możliwości jest naprawdę wiele. Wiele kobiet przeważnie przed balem sylwestrowym, imprezą andrzejkową oraz innymi uroczystościami sięga po takie kolorowe, błyszczące się pyłki. Najbardziej popularne wśród kobiet to te, które tworzą na paznokciach efekt syrenki, efekt lustrzany lub manicure neonowy.

Jak ich używać?


Pyłki można zastosować zarówno na paznokciach u rąk, jak i nóg. Można także stworzyć wyjątkowy efekt na wszystkich paznokciach, jak i na kilku z nich. Doskonale pyłki prezentują się na ciemnych lakierach oraz na tych jasnych i subtelnych. Tak naprawdę końcowy efekt zależy od wyobraźni pani, która tworzy takie wyjątkowe wzory na paznokciach. Warto eksperymentować, bo wybór jest ogromny. Każda z ozdób sprawi, że panie zyskają paznokcie, których nie powstydziłaby się żadna stylistka z profesjonalnego salonu. Pyłki do paznokci są dostępne do kupienia w drogerii Puderek.