Kosmetyk flexy gel elisium

Kosmetyk flexy gel elisium

Najlepsze kosmetyki kojarzą się najczęściej z producentami z Francji, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, czy Korei Południowej. Tymczasem w Polsce powstało wiele laboratoriów kosmetycznych, gdzie produkowane są kosmetyki doskonałej jakości i w przystępnej cenie. Rodzima branża kosmetyczna naprawdę ma się czym pochwalić.

Doskonały produkt z rodzimej firmy – flexy gel elisium

Polscy producenci zaskakują nas często jednymi z lepszych na rynku kremami i serami przeznaczonymi do pielęgnacji twarzy, doskonałymi szamponami i maseczkami do włosów, oraz preparatami do stylizacji paznokci. Przykładem kosmetyku należącego do ostatniej z tych grup jest flexy gel elisium.

Marka Elisium to rodzime produkty skoncentrowane na pielęgnacji i stylizacji paznokci. Znają ją chyba wszystkie kosmetyczki, specjalizujące się w wykonywaniu manicure. Flexy gel jest jednym z ich najciekawszych produktów.

Innowacyjność flexy gelu

Flexy gel elisium zasługuje na uwagę, ponieważ łączy w sobie cechy żelu i akrylu. To innowacyjne rozwiązanie sprawiło, że przedłużane lub utwardzane paznokcie jeszcze nigdy nie były tak twarde i mocne.

Te z Pań, którym matka natura poskąpiła pięknych paznokci mogą sprawić sobie manicure o naturalnym wyglądzie przy użyciu flexy gelu. Kosmetyk dobrze spisuje się między innymi przy french manicure, ponieważ występuje w delikatnych, stonowanych barwach – milky, rose, white i beige (dostępne do kupienia w drogerii Puderek). Oprócz tego, dla miłośniczek odważniejszych barw flexy gel może stać się bazą do dalszej stylizacji.