Jak wybrać najlepsze odżywki do włosów?

Jak wybrać najlepsze odżywki do włosów?

Masz dość puszących się końcówek, braku połysku i blasku? Oto najlepsze odżywki do włosów, które pomogą Ci okiełznać puszące się kosmyki.

Jaką odżywkę do włosów kupić

odzywka

Na rynku dostępne są zarówno odżywki uniwersalne, jak i produkty przeznaczone specjalnie do różnych rodzajów włosów. Dobre odżywki do włosów mają za zadanie zmiękczyć, wygładzić i ułatwić rozczesywanie włosów. Jeśli struktura Twoich włosów wymaga większej uwagi, wybierz odżywki nawilżające do włosów przeznaczone do redukcji oleju, wzmocnienia cebulek lub ochrony przed uszkodzeniami i łamaniem.

Stosuj odżywkę regularnie po każdym myciu włosów i pozostaw ją na 1-5 minut. Ogólnie rzecz biorąc odżywki do włosów blond powinny być stosowane od połowy długości włosów, chyba że są one przeznaczone do walki z wypadaniem włosów i przetłuszczaniem się u nasady.

Odżywkę do włosów, można wybrać na: https://byhealth.pl/odzywki

Najlepsze odżywki do włosów suchych i farbowanych

Zazwyczaj bogata i odżywcza konsystencja do włosów suchych i farbowanych przekształca porowate i łamliwe loki, nadając im zdrowy wygląd, ale obciąża normalne, cienkie lub tłuste włosy. Wysokiej jakości odżywki na zniszczoną strukturę zawierają keratynę, ceramidy, proteiny i olejki roślinne, które eliminują efekt puszenia się włosów, zmiękczają i uelastyczniają problematyczne pasemka oraz eliminują ekstremalne łamanie się i cięcie.

Zgodnie z wymaganiami szukaj odżywki do włosów bez silikonów, które obciążają faliste loki, ale  szukaj takich, które zawierają mnóstwo środków nawilżających, które nadają strukturę włosom kręconym prostym.