Archiwum kategorii: Zabiegi kosmetyczne

tunele do uszu to popularne rozwiązanie, po jakie chętnie sięgają odważne i pewne siebie osoby. Piercing pozwala wyrazić siebie i swoją osobowość, co w dzisiejszych czasach dla wielu osób jest na wagę złota. Czym cechują się kolczyki tunele? Gdzie można je wykonać? Jak się zaprezentują?

Czytaj dalej

Nie jest zaskoczeniem, że moda potrafi zatoczyć koło historii i powrócić po pewnym czasie. Ostatnimi czasy można zaobserwować, że do łask powróciły kolczyki kółka i wcale nie zamierzają szybko schodzić ze sceny. O ich ponadczasowości świadczy przede wszystkim uniwersalny charakter.

Czytaj dalej

Twistery to kolczyki, które świetnie sprawdzają się w przypadku piercingu chrząstki ucha, która jest obecnie bardzo modna. Jednak, aby było to rozwiązanie nie tylko modne, ale także niepowodujące bólu i dyskomfortu, to należy wybierać ozdoby wykonane ze stali chirurgicznej, bo jest to materiał całkowicie neutralny z naszą skórą.

Czytaj dalej

zestaw do hybryd

Manicure hybrydowy skradł serca kobiet! Nic zatem dziwnego, że coraz więcej pań pragnie zaopatrzyć się w kompletny zestaw do hybryd, który pozwoli na stylizację paznokci we własnym domu lub salonie kosmetycznym. Zestaw taki można skompletować samodzielnie, kupując wszystkie elementy osobno. W sklepach z wyposażeniem salonów beauty można znaleźć też gotowe zestawy złożone z wysokiej jakości produktów.

Czytaj dalej

malowanie paznokci

Nie da się ukryć, że zadbane dłonie to prawdziwa wizytówka każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że panie bardzo przykładają się do tego, aby mieć zawsze pięknie wyglądające dłonie. Oczywiście, schludny wygląd dłoni to równo obcięte paznokcie, zadbane skórki i nawilżona skóra. Jednak znaczna większość pań decyduje się na pójście o krok dalej i maluje swoje paznokcie na przeróżne kolory. Manicure hybrydowy – wady i zalety Obecnie na rynku, obok tradycyjnych lakierów do paznokci można korzystać z zestawów lakierów hybrydowych. Z pewnością, nie da się ukryć zalet manicure’u hybrydowego. Przede wszystkim jest to jego długa trwałość, na którą niestety nie można zbytnio liczyć, w momencie stosowania tradycyjnego sposobu malowania paznokci. Lakiery hybrydowe trzymają się paznokci nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Makijaż dłoni wykonany tą metodą wytrzyma chociażby szorowanie naczyń czy pranie ręczne. Niestety, niekiedy formulacja produktów hybrydowych potrafi uczulić osoby, które są alergikami. W skład lakierów hybrydowych wchodzi bowiem formaldehyd, który…

Czytaj dalej

5/7