Archiwum kategorii: Kosmetyki

krem z niacynamidem

Witaminy z grupy B są od dawna stosowane w kosmetologii. W ostatnim czasie coraz większe uznanie zyskuje pochodna witaminy B3 – niacynamid, zwany również niacyną. Wspomniana substancja jest doceniana przez dermatologów i kosmetologów. Niacynamid wykazuje szereg dobroczynnych właściwości, których efektem będzie zdrowa i promienna cera.

Czytaj dalej

krem na rozstępy

Każdy marzy o pięknej i gładkiej skórze. Niestety niekiedy na jej powierzchni pojawiają się nieestetyczne defekty. Do najczęściej występujących zmian skórnych zaliczyć należy rozstępy. Chociaż nie wpływają negatywnie na zdrowie człowieka, mogą obniżać jego samoocenę i przyczyniać się do utraty pewności siebie. 

Czytaj dalej

catrice true skin

Nawilżające podkłady Catrice True Skin są doskonałym wyborem dla osób, które chcą szybko uzyskać naturalną i bardzo gładką cerę. Podkład Catrice True Skin kolory umożliwia wykonanie odżywczego i długotrwałego makijażu nie tylko o średnim, ale również o bardzo wysokim stopniu krycia.

Czytaj dalej

W obecnych czasach ciężko znaleźć kobietę, która nie robi makijażu. Do tego typu czynności bardzo przydatny okaże się kuferek na kosmetyki. Jest bardzo poręczny, a ponadto pomoże w organizacji pracy – co jest bardzo cenne, zwłaszcza przed porannym wyjściem do pracy. Dlatego warto zakupić kuferek na kosmetyki, zwłaszcza od dobrego, renomowanego producenta. Na rynku znaleźć można nieduże, lecz niesamowicie pojemne kufry. Ich zaletą będzie przede wszystkim to, iż można bardzo szybko znaleźć w nich potrzebny w danej chwili przedmiot. Kosmetyczki o bardziej okrągłych kształtach dobrze sprawdzają się jako kosmetyczki do torebek, można zapakować je również do walizki, jeżeli wyjazd nie będzie zbyt długi. W tego typu kosmetyczkach raczej nie schowa się puderniczki, szamponu, zapasowego pilniczka i wielu innych kosmetyków bądź przedmiotów. Od kosmetyczki zdecydowanie lepszym wyborem okaże się kuferek na kosmetyki, w którym można schować praktycznie wszystko. Pojemny kuferek na kosmetyki jest przedmiotem, do którego można schować wszystkie kosmetyki –…

Czytaj dalej

Moroccanoil

Piękne włosy stanowią wizytówkę każdej kobiety. Po wizycie w profesjonalnym salonie, włosy zachwycają swoją miękkością, blaskiem i perfekcyjnym ułożeniem. Czy da się uzyskać podobny efekt we własnym domu? Oczywiście, jeśli skorzystamy z pomocy profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich! 

Czytaj dalej

5/110