Twistery, w jakie warto zainwestować?

Twistery, w jakie warto zainwestować?

Twistery to kolczyki, które świetnie sprawdzają się w przypadku piercingu chrząstki ucha, która jest obecnie bardzo modna. Jednak, aby było to rozwiązanie nie tylko modne, ale także niepowodujące bólu i dyskomfortu, to należy wybierać ozdoby wykonane ze stali chirurgicznej, bo jest to materiał całkowicie neutralny z naszą skórą.

Możemy więc liczyć na to, że nie będziemy mieć na niego uczulenia, a także nie spowoduje on przykrych objawów, szczególnie kiedy rana po przekłuciu jest świeża. 

Kolczyk twister, jakie mamy do wyboru? 

Twister piercing jest wykonywany bardzo często, bo obecnie stał się bardzo modny i coraz więcej osób się na niego decyduje. Dlatego możemy liczyć na kolczyki, które są wykonane ze srebra, czy złota, a także ze stali chirurgicznej. Te  ostatnie dadzą nam pewność nie tylko uniwersalnego wyglądu, ale także przede wszystkim sprawią, że będziemy mogli być rzeczywiście pewni, że nie spowodują u nas przykrych objawów związanych z alergiami, na skutek interakcji ze skórą. Jest to szczególnie dotkliwe, kiedy mamy do czynienia ze świeżym przebiciem ucha. 

Czy Twistery są modne? 

Niewątpliwie możemy liczyć na to, że przekłucie uszu w ten sposób będzie nie tylko wyglądać bardzo niecodziennie i wyjątkowo, ale także da nam gwarancję bardzo modnego wyglądu. Jest to dla wielu bardzo ważne, bo mogą w szybkim tempie odmienić zupełnie swój wygląd. Tym bardziej że twistery możemy zakupić już nie tylko w różnych kolorach, ale także wielkościach, aby maksymalnie dostosować ich wygląd pod siebie.