D Alchemy – czym się wyróżnia marka?

D Alchemy – czym się wyróżnia marka?

D’alchemy to polska marka kosmetyków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, która wyróżnia się naturalnym składem. Co więcej, dla wzmocnienia jakości kosmetyków zostały pozbawione wody na rzecz hydrolatów roślinnych. Każdy produkt zawiera starannie skomponowany skład odpowiadający na potrzeby skóry lub jej określone problemy. Marka d alchemy zasłynęła innowacyjną linią kosmetyków anti- aging, które skutecznie niwelują początkowe objawy starzenia skóry, jak i hamują powstawanie kolejnych.

D’alchemy kosmetyki – rola hydrolatów roślinnych

Hydrolaty roślinne to pochodne płynów ustrojowych znajdujących się w roślinach. Odpowiadają za dostarczanie komórkom substancji, w tym między innymi mikroelementów niezbędnych do życia. W ich składzie znajdują się:

  • naturalne wyciągi roślinne,
  • sole mineralne,
  • olejki eteryczne.

Kompozycje hydrolatów różnią się jednak w zależności od gatunku rośliny. Mimo wszystko są one lepszym nośnikiem substancji odżywczych niż woda, a jednocześnie są bezpieczne dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień. Stanowią cenne źródło witamin i minerałów.

d'alchemy

Alchemy kosmetyki – innowacyjne opakowania

Kosmetyki marki D’Alchemy produkowane są z niezwykłą starannością i według najwyższych standardów. Wszystkie składniki aktywne poddawane są wymagającym badaniom laboratoryjnym. Za trwałość wytworzonych kosmetyków odpowiadają specjalne opakowania wykonane ze szkła biofotonicznego, które hamuje przenikanie promieni słonecznych do wnętrza opakowania, wydłużając tym samym trwałość produktu i jego cenne właściwości. Jednocześnie będąc bardzo estetycznym wykończeniem każdego kosmetyku. D’alchemy można znaleźć w drogerii internetowej https://byhealth.pl/d-alchemy.