Cera bez zastrzeżeń – podkład Bourjois i jego właściwości

Cera bez zastrzeżeń – podkład Bourjois i jego właściwości

Podkład, który kryje i odżywia skórę jednocześnie? To możliwe. Kosmetyki od Bourjois od lat są chętnie wybierane ze względu na ich pozytywne dla cery właściwości. Kiedy najbardziej sprawdza się ten produkt? Jak radzi sobie z maskowaniem wyprysków, a jak z wyrównywaniem kolorytu skóry? Co znajduje się w jego składzie?

Niedoskonałości skóry? Z podkładem Bourjois można skutecznie odwrócić od nich uwagę

Nieestetyczne zmiany na skórze to powszechny problem. Mimo że każdy je posiada, niechętnie się je pokazuje. Podkład Bourjois pozwala czuć się komfortowo we własnej skórze, nie martwiąc się o to, czy cera się błyszczy lub czerwieni. Kosmetyk radzi sobie z kryciem wielu niedoskonałości, z którymi borykają się osoby o różnym typie cery. Skutecznie maskuje wypryski, podrażnienia, zmarszczki, szarość skóry i dobrze radzi sobie z niwelowaniem oznak zmęczenia cery. Zdecydowanie nadaje się na co dzień (do pracy, spotkanie z przyjaciółmi) oraz na specjalne okazje (gale, urodziny).

Odżywianie, czyli cecha dobrej jakości podkładu

Bourjois podkłady znane są nie tylko z ponadprzeciętnych właściwości kryjących, ale również z tego, że odżywiają skórę. Posiadają w składzie kompleks witamin, dzięki któremu cera pozostaje nawilżona i wygładzona. Kremowa konsystencja nie obciąża twarzy i pozwala jej oddychać. Takie właściwości produktu sprawiają, że skóra prezentuje się niezwykle naturalnie – bez efektu maski. Marka oferuje aż osiem odcieni podkładu, które można dobrać w zależności od indywidualnych wymagań.