Lakier hybrydowy Neonail – trzy rzeczy, które musisz o nim wiedzieć

Lakier hybrydowy Neonail – trzy rzeczy, które musisz o nim wiedzieć

Lakiery hybrydowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Coraz więcej osób manicure przy ich użyciu wykonuje samodzielnie. Nie jest to bardzo trudne zadanie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by się tego nauczyć i tworzyć stylizacje we własnym salonie. Co warto wiedzieć o lakierach hybrydowych?

Nie zawsze trzeba je usuwać

Prawidłowo nałożone lakiery hybrydowe Neonail https://puderek.com.pl/155-neonail-lakiery-hybrydowe będą przesuwały się wraz ze wzrostem paznokcia. Oznacza to, że nawet już po kilku dniach od wykonania manicure może pojawić się niewielka przestrzeń gładkiej płytki paznokcia blisko skórki. Nie jest to błąd aplikacji, ale naturalne zjawisko.

Kiedy paznokieć rośnie, to pomalowana jego część się przesuwa. Tempo tego zjawiska jest uzależnione od indywidualnego tempa wzrostu paznokci danej osoby. Warto jednak wiedzieć, że nie oznacza to wcale, że po pojawieniu się odrostu lakier należy usunąć. Zdecydowanie łatwiej jest go uzupełnić. Dzięki temu można przedłużyć trwałość całej stylizacji.

Trzeba je utwardzać

Nigdy nie należy pozwalać na to, by lakier hybrydowy po prostu został wysuszony powietrzem. Lakiery hybrydowe Neonail oraz innych marek zawsze muszą być utwardzane promieniowaniem UV. Lampa jest więc obowiązkowa.

Hybrydy nie niszczą paznokci

Lakiery hybrydowe nie niszczą płytki paznokcia. Jedynym zagrożeniem dla niej może być niewłaściwe ich usuwanie. Dlatego właśnie, na zdjęcie hybrydy powinno się pójść do profesjonalnego salonu i skorzystać z pomocy kogoś, kto dokładnie wie co robi. Dzięki temu ryzyko niewłaściwego usunięcia lakieru zdecydowanie spada.