Microdermal piercing – hit czy kit?

Microdermal piercing – hit czy kit?

Microdermal piercing to nowoczesna metoda ozdabiania ciała, która zyskuje coraz większą popularność w świecie mody i podkreślania estetyki swojego ciała. Kolczyki microdermal są wyjątkowe i unikalne, co oznacza, że dają możliwość indywidualnego wyrażenia siebie poprzez oryginalne wzory i umiejscowienie. Co warto o nich wiedzieć?

Czym jest microdermal piercing?


Microdermal piercing to coraz częściej stosowana technika, która polega na umieszczeniu małych implantów, zwanych mikrodermalem, w skórze. Mikrodermal jest niewielkim metalowym elementem z otworem, który jest wkładany do skóry przy użyciu profesjonalnego narzędzia. Pozwala to na stworzenie trwałego miejsca do umieszczenia kolczyka. Patent ten jest popularny przede wszystkim wśród nastolatków.

Jak wygląda przygotowanie do microdermal piercing?


Kolczyki microdermal są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i wzorach, co daje szerokie sprktrum wyboru dla osób zainteresowanych tą formą modyfikacji ciała. Mogą to być kolczyki w kształcie gwiazdek, jak kropek, serc czy zwierzątek. Co więcej, kolczyk microdermal można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu na ciele, co daje swobodę tworzenia unikalnych i personalizowanych kombinacji, dostosowanych do oczekiwań klienta.

Piercing microdermal jest zabiegiem, który wymaga precyzji i sporej wiedzy ze strony specjalisty. Przed przystąpieniem do zabiegu, należy znaleźć profesjonalnego przekłuwacza, który posiada odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w swojej branży. Zanim dojdzie do wykonania zabiegu, przekłuwający dokładnie oceni miejsce, w którym ma zostać umieszczony kolczyk microdermal, biorąc pod uwagę anatomię ciała i możliwe powikłania oraz reperkusje.