Zalety kosmetyków naturalnych

Zalety kosmetyków naturalnych

Już chyba wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że takie marki, jak np. Phlov Anna Lewandowska, to możliwość zakupu naturalnych kosmetyków. Ale takich naprawdę naturalnych, co też jest udowodnione naukowo. Chociaż, zdarzają się jeszcze takie osoby, które nie do końca są pewne tego, czy faktycznie warto postawić na tego rodzaju produkty. Warto więc sprawdzić, jakie są zalety stosowania kosmetyków naturalnych.

Składniki przyjazne skórze

Zatkane pory, naruszona bariera lipidowa, wysypki i zaczerwienia na skórze – skąd one się pojawiają? A to stąd, że człowiek używa kosmetyków, które obciążają jego skórę w różnym stopniu. Takich, które bazują na szkodliwych składnikach, które NIE są przyjazne skórze. Na liście zakazanych składników znaleźć można m.in. parabeny, SLS-y, glikole, PEG-i, oleje mineralne. Jeżeli kosmetyki mają je w sobie, produkt jak najszybciej powinien wylądować w śmietniku. Lepiej postawić na kosmetyki Anny Lewandowskiej, które opierają się na naturalnych składnikach, które są w całości przyjazne skórze, pomagając jej się m.in. lepiej zregenerować.

Phlov Anna Lewandowska

Alergie i podrażnienia

Ileż to razy człowiek miał do czynienia z czerwoną wysypką, krostkami po zastosowaniu danego kosmetyku/kosmetyków? Skąd się to bierze? Całkiem możliwe, że w jego składzie znajdowały się składniki wywołujące alergie. Takich produktów należy unikać. Może i kosmetyki naturalne nie zawsze noszą znamiona hipoalergicznych, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że dzięki nim nikt nie będzie miał do czynienia z alergiami. Kosmetyki Phlov Anna Lewandowska są naprawdę dobre, dlatego warto pomyśleć o ich stosowaniu na co dzień. Dostępne są na drogeria.pl.