Waciki w jednym miejscu

Waciki w jednym miejscu

Walające się wszędzie waciki są istną zmorą zarówno dla osób, które prowadzą salon kosmetyczny, jak również i dla zwykłych kobiet, które stosują waciki podczas najróżniejszych czynności pielęgnacyjnych. Jest jednak sposób, aby je uporządkować.

Uporządkowanie rozmaitych akcesoriów kosmetycznych jest podstawą zarówno w gabinecie, jak i łazience. Teraz pojemnik na waciki kosmetyczne doskonale sprawdzi się w celu wprowadzenia ładu i porządku.

Dobierz rodzaj do potrzeb

W sprzedaży do wyboru mamy rozmaite pojemniki, poczynając od tańszych, plastikowych, przez bardziej wytrzymałe metalowe, a kończąc na estetycznych, szklanych. Niektóre mają specjalne otwory do podejmowania wacików, inne zaś są szczelnie zamykane. Warto dobrać odpowiednią do swoich potrzeb formę.

Pojemnik na waciki kosmetyczne

Różne rozmiary wacików

Warto pamiętać, że również waciki mają różne rozmiary, dlatego trzeba dopasować rozmiar pojemnika na waciki kosmetyczne do naszych potrzeb. Duże, prostokątne waciki będą potrzebowały inne kształtu pojemnika, zaś te bezpyłowe lepiej jest szczelnie zamykać, aby nie łapały kurzu i zabrudzeń.