Popularne kolczyki tunele

Popularne kolczyki tunele

tunele do uszu to popularne rozwiązanie, po jakie chętnie sięgają odważne i pewne siebie osoby. Piercing pozwala wyrazić siebie i swoją osobowość, co w dzisiejszych czasach dla wielu osób jest na wagę złota. Czym cechują się kolczyki tunele? Gdzie można je wykonać? Jak się zaprezentują?

Tunel piercing

Okazuje się, że tunele to rozszerzone otwory w różnych miejscach na ciele. Zazwyczaj są spotykane w uszach i robią kolosalne wrażenie. Ich wielkość bazuje na różnych opcjach – najczęściej stosuje się od 1,6 mm do nieograniczonych rozmiarów. Co ciekawe, tunel można wykonać za pomocą specjalnych rozpychaczy, wkładając coraz większe kolczyki lub operacyjnie. Wybór metody warto skonsultować ze specjalistą i dobrać ją do swoich oczekiwań. Jedno jest pewne – piercing musi zostać wykonany przez doświadczoną osobę, która bardzo dobrze zna się na takich czynnościach. Dzięki temu unikniemy kłopotów ze zdrowiem i zachowamy spokój ducha. 

Tunele do uszu

Tunele do uszu to wyrażenie swojej osobowości i charakteru. Aktualnie nikogo nie dziwi fakt, że na ulicy spotykamy coraz więcej osób z kolczykami tunelami. Taką decyzję warto dokładnie przemyśleć, gdyż często jest to rozwiązanie na wiele lat. Efektowne tunele przyciągają uwagę i dodają nam pewności siebie. Oczywiście są wykonywane w profesjonalnych salonach piercingowych, gdzie skorzystamy z kompleksowej obsługi. Jeśli nie wiemy, gdzie szukać takich usług, warto odwiedzić strony internetowe ciekawych firm. Popytajmy znajomych i dobierzmy takie kolczyki, jakie dadzą nam komfort.