Podkład Lovely Camouflage Foundation – tani drogeryjny hit! Idealnie kryje i matowi cerę na wiele godzin

Podkład Lovely Camouflage Foundation – tani drogeryjny hit! Idealnie kryje i matowi cerę na wiele godzin

Podkład do twarzy to absolutny fundament makijażu. Prawidłowo dobrany powinien wyglądać jak nasza własna skóra, tylko w udoskonalonej wersji, a przy tym nie obciążać skóry i nie wysuszać jej. Od jego jakości zależy również, czy makijaż utrzyma się przez cały dzień w nienaruszonym stanie. Podkład Lovely Camouflage Foundation świetnie spełnia to zadanie, co zostało potwierdzone opiniami tysięcy internautek. Jego dodatkowym atutem jest przystępna cena. Czym jeszcze zawdzięcza swoją popularność?

Podkład Lovely Camouflage Foundation – jakie odcienie dla jakich typów urody?

Kryjący podkład Lovely Camouflage Foundation znajduje się w opakowaniu w formie tubki i dostępny jest w czterech odcieniach kolorystycznych:

– Porcelain;

– Nude,

– Ivory;

– Beige.

Porcelain (odcień nr 1) to odcień najjaśniejszy z całej serii. Zgodnie z nazwą, jest to odcień przeznaczony dla kobiet o alabastrowej cerze, czyli delikatnie różowej, bardzo jasnej i chłodnej, która z trudem lub praktycznie wcale się nie opala. Po nałożeniu nie utlenia się –  co za tym idzie, kolor pozostaje taki sam jak w trakcie aplikacji.

Nude (odcień nr  2) utrzymany jest w tonacji jasnego, raczej chłodnego beżu. W odróżnieniu od poprzednika ma w sobie żółte tony. Podobnie jak Porcelain świetnie nada się dla osób, które słabo się opalają a po nałożeniu na twarz nie oksyduje. 

Ivory (odcień nr 3) to odcień średniego, raczej ciepłego beżu. Sprawdzi się u osób, które łatwo się opalają. Kolor może lekko oksydować po nałożeniu.

Beige (odcień nr 4) to średnio-ciemny ciepły beż, który spodoba się paniom, których cera pod wpływem opalania łatwo przybiera stonowany, złocisty odcień. Kolor może lekko ściemnieć po aplikacji.

Podkład Lovely Camouflage Foundation - tani drogeryjny hit

Podkład Lovely Camouflage Foundation to hit na TikToku! Filmik z testem na żywo stał się viralem

Produkt marki Lovely wzbudził duże zainteresowanie wśród użytkowniczek TikToka po tym, jak TikTokerka @mary.mup zdecydowała się umieścić jego test na żywo. W materiale zwróciła uwagę na twarzowość wybranego przez siebie odcienia, doskonałe krycie już po pierwszej warstwie mimo problematycznej cery oraz naturalne wykończenie. Filmik szybko stał się viralowy. 

Inne opinie zadowolonych od zadowolonych TikTokerek:

 „Ultra szybko się rozprowadza […] krycie, które można budować”

 „Mój ulubiony podkład na promce”

„Jeśli jeszcze nie znacie tego podkładu, to musicie go poznać […] To jest już chyba moja siódma buteleczka […]”