Pędzle Jessup, niezbędne w codziennym makijażu

Pędzle Jessup, niezbędne w codziennym makijażu

Każda kobieta nakładająca codziennie rano makijaż wie, jak bardzo niezbędne są w jej kosmetyczce, trwałe i dobrej jakości kosmetyki oraz pędzle. Sam ich wybór jest niezwykle indywidualny, zależy głównie od rodzaju i stanu cery kobiety, a także od jej upodobań i często budżetu.

Jessup hit ostatnich lat

Pędzle Jessup to ostatnio najczęściej kupowane pędzle. Są nie tylko dobrze wykonane, ale także przystępne cenowo. Pędzle tej marki posiadają w swojej ofercie kilka topowych modeli, które świetnie sprawdzają się w codziennym makijażu, nawet najbardziej zabieganej kobiety.

Niezbędne modele do codziennego użytku

Jednym z najbardziej przydatnych pędzli, który ma kilka zastosowań, jest oczywiście pędzel typu „flat top”. Ten mocno zbity i lekko ścięty pędzel dedykowany jest do nakładaniu podkładu na twarz. Jednak poza swoim podstawowym zastosowaniem, dobrze się sprawdza podczas aplikowania korektora pod oczy oraz konturowania twarzy płynnym bronzerem. Precyzyjnie rozciera produkty i nie pozostawia ani plam, ani smug.
Kobieta będąca zwolennikiem matowych makijaży powinna zaopatrzyć swoją kosmetyczkę w duży puchaty pędzel do pudru. Dzięki dużym rozmiarom miękkim i puszystym włosiem aplikacja pudru następuje w przeciągu dosłownie kilku chwil. Puchate pędzle pozwalają na uzyskanie naturalnego efektu w przeciwieństwie do małych zbitych pędzli, które pozostawią efekt pudrowości na twarzy. Jego zastosowanie również jest być szerokie, można nim nałożyć delikatnie róż lub produkt rozświetlający.