Na ratunek wypadającym włosom – linia dermokosmetyków Dermedic Capilarte

Na ratunek wypadającym włosom – linia dermokosmetyków Dermedic Capilarte

Włosy są ogromnie ważnym atrybutem każdego człowieka, to one sprawiają, że twarz staje się szczuplejsza.. To właśnie włosy kreują wizerunek. Ale co zrobić jeżeli problemy z wypadaniem, kruchością oraz łamliwością włosów stały się codziennością? Z pomocą przyjdzie tutaj linia dermokosmetyków Dermedic Capilarte. Przyczyny wypadających włosów mogą być różne, natomiast to nasada, a właściwie skóra głowy niewłaściwie pielęgnowana oraz zanieczyszczona nie pozwoli na posiadanie pięknych, długich i zdrowych włosów.

Jak pomóc w sytuacji wypadających włosów?

dermedic capilarte

Zazwyczaj wypadanie włosów oraz ich łamliwość wynikają przede wszystkim z czynników wewnętrznych takich jak zmiany hormonalne, choroby skóry. Natomiast na włosy mogą wpływać również czynniki zewnętrzne jak stres czy zanieczyszczenie środowiska.
Oczywiście można walczyć ze stresem, ale jak zabezpieczyć włosy od negatywnego wpływu środowiska? Szampon Dermedic Capilarte z Cocolita.pl pomoże w walce z przesuszoną skórą głowy. To dzięki składnikom aktywnym zawartym w składzie szampon ten przywróci równowagę mikrobiomu skóry oraz zapewni widoczną redukcję tempa przetłuszczania się włosów. Aktywne składniki, które zawarte są w składach szamponów, takie jak ekstrakt z komórek macierzystych jabłoni, kofeina czy witaminy E i C w połączeniu ze sobą sprawią, że zarówno włosy u nasady jak i na całej długości zyskają większą witalność, przestaną wypadać oraz staną się piękne.

Jakie produkty można znaleźć w gamie deromokomsetyków Dermedic Capilarte?

Podstawowymi produktami jest Dermedic Capilarte szampon oraz serum, których zadaniem jest stymulacja wzrostu włosów oraz ich odrost. W połączeniu ze sobą składniki aktywne zaktywizują i wzmocnią komórki mieszka włosowego, dzięki czemu wypadanie włosów zostanie ograniczone. W podstawowej ofercie Dermedic Capilarte można znaleźć również szampon wzmacniający, którego zadaniem jest hamowanie wypadania włosów oraz szampon przywracający równowagę mikrobiomu skóry głowy. Do bardziej wymagających skór głowy zalecany jest szampon zwalczający łupież oraz jego przyczyny, a także szampon kojący do nadwrażliwej skóry głowy.