Moroccanoil – unikalne kosmetyki z olejem arganowym

Moroccanoil – unikalne kosmetyki z olejem arganowym

Moroccanoil to znane już na całym świecie kosmetyki do włosów z olejem arganowym. Produkty te wyróżniają się składem – wszystkie zawierają w składach drogocenny olej arganowy z Maroka. Marka szczyci się tym, że olej arganowy pozyskiwany jest właśnie z Maroka, gdzie tradycyjnie kobiety używały go do pielęgnacji włosów i ciała. Etykiety większości produktów są jasnoniebieskie, stały się już charakterystyczne dla tej marki. Wszystkie gadżety (szczotki do włosów, suszarki, kosmetyczki w zestawach kosmetyków) są także w tym pięknym, rzucającym się w oczy kolorze.

Gdzie można kupić kosmetyki Moroccanoil?

Kosmetyki Moroccanoil można kupić online na https://bellita.pl/moroccanoil. Jeśli chodzi o produkty to można je wybrać ze względu na rodzaj produktu (np.szampon, maska, kuracja), rodzaj włosów (włosy cienkie, włosy średniej grubości, fale/loki, włosy grube/sztywne) lub kolekcje (np.odbudowa, nawilżenie, objętość, wygładzanie, stylizacja). Produkty marki można zakupić w zestawach: prezentowych i podróżnych. Taki set może być pięknym i miłym prezentem dla pani dbającej o włosy, nie zapominajmy że Moroccanoil to marka premium.

kosmetyk do włosów moroccanoil

Popularne produkty marki Moroccanoil

Jeśli chodzi o najbardziej znane i polecane produkty to warto wymienić maskę do włosów, która natychmiast przywraca włosom witalność i odbudowuje je. Moroccanoil może pochwalić się także swoim olejkiem arganowym do każdego rodzaju włosów. Marka stawia na kompleksową pielęgnację i powrót do korzeni, czyli do tradycyjnych, naturalnych sposobów dbania o włosy za pomocą wspomnianego już oleju. Warto wspomnieć, że Moroccanoil posiada też w ofercie produkty do pielęgnacji ciała, jednakże to te do włosów stały się bardziej popularne i kojarzone z firmą. Marka opisuje zapach swoich kosmetyków jako egzotyczny, połączony z wonią słodkich kwiatów. Marka jest konsekwentna jeśli chodzi o składniki, wygląd opakowań – stawia na tradycję i nowoczesność w jednym.