Kolczyki intymne u kobiet – czy warto zdecydować się na takie piercing?

Kolczyki intymne u kobiet – czy warto zdecydować się na takie piercing?

Niektóre kobiety słysząc słowa: kolczyk w cipce, uśmiechają się nieśmiało, a u innych na twarzy widać niedowierzania. Prawda jest jednak taka, że wiele pań chętnie upiększa swoje miejsca intymne przy pomocy biżuterii. Dlaczego kolczyki intymne cieszą się takim zainteresowaniem? O tym można przeczytać poniżej!

Czy kolczyk w cipce może poprawić życie seksualne?

Wiele kobiet decyduje się na kolczyki intymne, ponieważ chce poprawić swoje życie seksualne i mieć lepsze doznania. Jak się okazuje, jest to możliwe, ale nie zawsze. Wszystko zależy od budowy anatomicznej. Należy pamiętać, że okolice pochwy i warg sromowych są dość wrażliwe i mocno ukrwione, co może skutkować bólem i dyskomfortem. Z drugiej strony taka ozdoba może spotęgować doznania w trakcie stosunku. Niezaprzeczalnie będzie też motywem do działania dla partnera.

Kolczyki intymne – zalety i wady

Kolczyk w cipce z Crazyneedles.pl to doskonały sposób na polepszenie doznań podczas zbliżenia (nie każdej kobiety), ale też podczas dnia codziennego. Zwykłe wykonywanie czynności, takie jak, chociażby poruszanie się, powoduje, że kolczyk się przemieszcza. Tym sposobem kobieta może liczyć na dodatkowy, niespodziewany orgazm w ciągu dni. Natomiast najistotniejszą wadą jest to, że proces gojenia jest długotrwały, ponieważ może trwać nawet kilka miesięcy. Konieczne jest też trzymanie się zasad prawidłowej higieny. Co więcej, w trakcie gojenia, trzeba będzie powstrzymać się od uprawiania seksu.