Koła – klasycznie ale nie nudno

Koła – klasycznie ale nie nudno

Nie jest zaskoczeniem, że moda potrafi zatoczyć koło historii i powrócić po pewnym czasie. Ostatnimi czasy można zaobserwować, że do łask powróciły kolczyki kółka i wcale nie zamierzają szybko schodzić ze sceny. O ich ponadczasowości świadczy przede wszystkim uniwersalny charakter.

Wachlarz możliwości

Kółka – zbyt wiele nie można wymyślić. Otóż nic bardziej mylnego! Przede wszystkim spotkamy je w przeróżnych rozmiarach: kolczyki duże kółka, kolczyki małe kółka, a nawet kolczyki kółeczka. Można stopniować ich wielkość w zależności od naszych preferencji lub kształtu twarzy. Na przykład drobne osoby lepiej będą wyglądały w mniejszej wersji. Każde kolczyki mogą mieć własne urozmaicenia to znaczy poza kolorami, możemy wybierać w dodatkowych ozdobach. Oprócz tradycyjnych cyrkonii lub innych kolorowych kryształków, pięknie wyglądają modele ażurowe, które tworzą na kolczykach ciekawe wzory.

Na każdą okazję

Fenomen kółek jest zupełnie zrozumiały, gdy spojrzymy na ich wykorzystanie. Wskazana wcześniej różnorodność umożliwia dopasowanie ich do każdej możliwej stylizacji sportowej lub wyjątkowo eleganckiej. Mniejsze wersje nadadzą się na codzienne wyjścia na przykład do pracy, czy na kawę ze znajomymi, a większe koła będą wspaniale podkreślać imprezową garderobę, dodając jej szyku bądź drapieżności. Żeby było ciekawiej koła dają szeroką możliwość tworzenia wymyślnych kombinacji przez łączenie różnych typów kolczyków. Bo kto powiedział, że zawsze trzeba nosić do pary? To wszystko sprawia, że kółka można nazwać biżuterią uniwersalną i ponadczasową.