Jaki lakier do paznokci można obecnie kupić?

Jaki lakier do paznokci można obecnie kupić?

Wiele kobiet nie potrafi w ogóle wyobrazić sobie wyjścia z domu bez wcześniejszego pomalowania paznokci. Za sprawą odpowiednio dobranego lakieru dłonie zyskują zupełnie inny wygląd. Panie chcące kupić lakier mają do wyboru całe mnóstwo produktów. Różnice dotyczą nie tylko koloru. Jaki lakier do paznokci wybrać, aby cieszyć się perfekcyjnie wyglądającymi paznokciami?

Jakie funkcje może dzisiaj pełnić lakier do paznokci?

Dostępne dzisiaj lakiery do paznokci to wysokiej jakości produkty, które dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Oczywiście ich podstawową funkcją jest nadal nadawanie koloru, ale warto podkreślić, że te, które dostać można dzisiaj w sklepach wpływają również korzystnie na kondycję paznokci. Jeśli wybierzesz naprawdę dobry lakier do paznokci, możesz mieć pewność, że nie tylko zmieni on kolor Twoich paznokci, ale również odżywi je i wzmocni. Bardzo wiele produktów zawiera w swoim składzie specjalne odżywki, które sprawiają, że paznokcie przestają się łamać i kruszyć. Postawić możesz również na takie, które stymulują wzrost płytki.

lakier do paznokci w kolorze szarym

Jakie rodzaje lakierów do paznokci są dzisiaj dostępne?

Najbardziej popularne są obecnie lakiery:

-klasyczne;

-żelowe;

-hybrydowe;

-ceramiczne;

-winylowe.

Lakier klasyczny to najprostszy produkt do stylizacji paznokci. Ma najdłuższą historię i cieszy się zdecydowanie największą popularnością. To właśnie po taki lakier sięga najwięcej kobiet na całym świecie. Szeroka gama kolorystyczna i wyjątkowa łatwość aplikacji sprawiają, że to produkt odpowiedni dla kobiet, które nie mogą poświęcić zbyt dużo czasu na manicure.

Lakier do paznokci żelowy to połączenie lakieru klasycznego z żelem. Jego siła tkwi w trwałości, która jest zdecydowanie dłuższa niż w przypadku lakierów klasycznych. Jeśli odpowiednio przygotujesz płytkę, a zmywać naczynia będziesz w rękawiczkach, możesz liczyć, że na paznokciach utrzyma się nawet dwa tygodnie.

Lakier do paznokci hybrydowy to prawdziwy hit ostatnich lat. Jego zastosowanie wymaga specjalnej bazy i topu, a następnie utwardzenia za pomocą lampy UV. Z tego też powodu pomalowanie nim paznokci zajmuje nieco więcej czasu. Tym jednak, co zyskasz, decydując się na skorzystanie z niego, jest wyjątkowa trwałość. Jeśli wszystko zrobisz poprawnie, lakier utrzyma się na paznokciach naprawdę długo.