Jak używać żeli do zdobień do tworzenia modnych wzorów na paznokciach

Jak używać żeli do zdobień do tworzenia modnych wzorów na paznokciach

Standard nowoczesnej sztuki paznokci wzrósł do wyjątkowego poziomu. Tego rodzaju wzory przypominają często imponujące dzieła sztuki. Aby nadążyć za wymaganiami klientek, kosmetyczki często starają się tworzyć niezwykłe wzory, które odpowiadają ich potrzebom. To naprawdę ma sens, dlaczego tak bardzo się starają – skoro konsumentki proszą o coraz bardziej efektowne wzory. To dlatego, że chcą się wyróżniać z tłumu.

Żele do paznokci

Lakier do paznokci z powodu swojej krótkiej żywotności często się odpryskiwał, szczególnie po godzinie lub dwóch. Obecnie istnieją lakiery hybrydowe i żelowe, które zapewniają długotrwały wygląd paznokci, który może trwać od trzech do czterech tygodni. Przemysł lakierów do paznokci znacznie się zmienił, ponieważ dostępne są hybrydowe i żelowe lakiery do paznokci. Kolory lakierów do paznokci nie są już ograniczone do jednego odcienia. Klienci wybierają żele do paznokci od Makear, ponieważ oferują one szeroką gamę kolorów. Prosty manicure jest teraz stałym elementem kanonów piękna. Na jeden paznokieć nakłada się teraz wiele kolorów, w tym ozdoby.

żel do zdobień makear black

Żele do zdobień paznokci

Te niewinne żele mogą pełnić różne funkcje. Jak można je podzielić? Na płytkach paznokciowych w okresie świątecznym można znaleźć ozdoby świąteczne, takie jak choinki, prezenty, bombki i ozdoby. Wielkanoc przynosi króliczki, jajka i inne świąteczne akcesoria. Wiosna, jesień i inne świąteczne pory roku kojarzą się z wakacyjnymi motywami, takimi jak słońce, plaża i woda, a także z dekoracjami. Wszystko zależy od osoby i umiejętności kosmetyczki. Niektóre Kosmetyczki są tak utalentowane, że potrafią wykonać na płytce paznokcia prawdziwe cuda artystyczne, które można porównać do wielkich obrazów.

O ile trzeba pamiętać o nakładaniu żeli do paznokci w odpowiedniej kolejności, o tyle trzeba też pamiętać o nałożeniu top coat’u na samym końcu. Jeśli włożysz rękę do lampy, w której będzie się odbywało utwardzanie, będziesz mogła pozwolić sobie (lub swojej klientce) na wykonanie odpowiedniej stylizacji. Taką, której z pewnością będzie zazdrościć niejedna osoba. Na szczęście utalentowanych kosmetyczek w dzisiejszych czasach nie brakuje.