Jak pozbyć się cieni pod oczami za pomocą korektora?

Jak pozbyć się cieni pod oczami za pomocą korektora?

Nawet perfekcyjnie wykonany makijaż nie będzie prezentować się dobrze, jeśli borykamy się z cieniami pod oczami. Jeśli są one głębokie lub ciemne, to nie uzyskamy efektu świeżego spojrzenia. Takie osoby zwykle wyglądają na zmęczone, pomimo tego, że czują się świetnie. Właśnie dlatego warto postawić na korektor pod oczy Maybelline, który wyróżnia się bezpieczną i lekką formułą. Wielkim plusem jest również doskonałe krycie, które sprawdzi się w niemal każdym przypadku.

Staranna aplikacja

Maybelline korektor pod oczy będzie wyglądać najlepiej, jeśli będziemy aplikować go stopniowo. Podczas wykonywania make-upu musimy więc wykazać się cierpliwością. Z pewnością nie należy nakładać zbyt dużej ilości kosmetyku na raz. W ten sposób stworzymy efekt maski, a cienie wcale nie zostaną lepiej zakryte. Korektor Maybelline powinien być więc nakładany warstwami – zobacz ofertę.

Należy obserwować, jak zachowuje się produkt na naszej skórze. Należy uważać, aby nie przesadzić z jego ilością. Zaleca się nałożenie dwóch, maksymalnie trzech bardzo cienkich warstw kosmetyku. W innym przypadku może on wchodzić w załamania, co po kilku godzinach będzie prezentować się nieestetycznie.

Delikatne utrwalenie

Po aplikacji korektora pod oczy Maybelline warto pomyśleć o jego utrwaleniu. Możemy wykorzystać do tego sypki puder. Najlepiej nabrać jego niewielką ilość na pędzel, a następnie delikatnie osypać go pod oczami. Takie utrwalenie korektora Maybelline sprawi, że przez wiele godzin będzie on prezentować się nienagannie.

Maybelline korektowy pod oczy uchodzą za wyjątkowo trwałe, a także bezproblemowe w aplikacji. Plusem jest również satysfakcjonująca wydajność, która sprawia, że produkt posłuży nam przez długi czas. Należy również wspomnieć o:

  • szerokiej gamie odcieni,
  • pojemnym opakowaniu,
  • komfortowym aplikatorze.