Inne produkty marki Dottore Cosmeceutici

Inne produkty marki Dottore Cosmeceutici

Znana w całej Europie polska marka Dottore Cosmeceutici jest kojarzona głównie z kremami i akcesoriami pielęgnacyjnymi. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że w aptekach są dostępne świetne produkty uzupełniające i kosmeceutyki do demakijażu tej firmy. Są one tak samo dobrze wykonane jak wszystkie najpopularniejsze produkty firmy Waldemara Jankowiaka. Jak wygląda oferta innych produktów marki Dottore Cosmeceutici? Oto krótki opis kosmeceutyków uzupełniających i do demakijażu.

Produkty uzupełniające Dottore Cosmeceutici

dottore

Kosmeceutyki takie jak esencja ochronna, serum przeciwzmarszczkowe, czy peeling enzymatyczny doskonale uzupełnią działanie stosowanych codziennie produktów pielęgnacyjnych. Dzięki skoncentrowaniu w kosmeceutykach wielu odmiennych składników naturalnych pielęgnacja skóry jest znacznie łatwiejsza i skuteczniejsza. Firma Dottore Cosmeceutici tworzyła swoje kosmeceutyki uzupełniające w taki sposób, aby doskonale komponowały się one ze wszystkimi produktami w ich ofercie, dlatego ich łączenie zapewnia szczególnie satysfakcjonujące efekty.

Kosmeceutyki do demakijażu

Często pomijanym elementem codziennej pielęgnacji skóry jest demakijaż. Każdego dnia na twarzy osadza się kurz, pył i smog, a jego niestaranne zmycie skutkuje rozwijaniem się licznych chorób dermatologicznych. Płyny, mleczka, toniki i żele do demakijażu Dottore Cosmeceutici są wykonane ze starannie dobranych składników naturalnych, dlatego też skutecznie czyszczą twarz ze wszystkich niehigienicznych elementów.