Fake piercing – 5 popularnych rodzajów kolczyków.

Fake piercing – 5 popularnych rodzajów kolczyków.

Fake piercing to świetny sposób na pokazanie własnego stylu bez trwałej ingerencji w ciało. Sztuczne kolczyki dają możliwość szybkich i efektownych zmian wyglądu. Wyglądają bardzo autentycznie, więc myśląc poważnie o poddaniu się zabiegowi piercingu, warto założyć na próbę kolczyki bez przekłuwania. 

W poszukiwaniu własnego stylu.

Ciało można ozdobić na milion sposobów. Od zarania dziejów ludzie stosowali różne metody ingerencji w swój wygląd. Chcieli dzięki temu zyskać na atrakcyjności, wyglądać groźnie lub zamanifestować swój światopogląd. Mijają tysiąclecia-zmieniają się trendy. Aktualnie żyjemy w świecie tak dynamicznych zmian modowych i kulturowych, że trudno przewidzieć co będzie na topie za kilka miesięcy. Dzisiaj są modne azjatyckie tatuaże i kolczyki w brwi, jutro mogą to być kolorowe sowy na przedramieniu i duże tunele w uszach. Bez względu na modę, warto szukać własnego stylu. Zanim jednak zdecydujemy się na coś konkretnego, warto zrobić bezbolesną przymiarkę w postaci fake piercingu.

Kiedy warto wybrać sztuczny piercing?

Warto zdecydować się na sztuczne kolczyki, gdy na samą myśl o igle robi nam się słabo. Strach przed igłą, czy bólem nie przekreśla marzenia o ozdobieniu nosa, czy wargi ciekawym kolczykiem. Wręcz przeciwnie! Dzięki temu, że nie ingerujemy w ciało, nie musimy czekać, aż ranka się zagoi. Jeżeli nie jesteśmy gotowi na takie poświęcenie, fake piercing będzie idealnym wyborem. Ponadto, sztuczny piercing nie zostawia po sobie śladów, w postaci nieestetycznej dziurki. 
Fake piercing idzie też na ratunek osobom niezdecydowanym, lubiącym częste przemiany, chcącym zmienić swój wizerunek na jedną imprezę, czy zbyt młodym.

Fake piercing – 5 popularnych rodzajów kolczyków.

Świat fałszywych kolczyków oferuje ogromny wybór wzorów i materiałów. Mogą być wykonane z mniej lub bardziej szlachetnych metali, stali nierdzewnej, plastiku i drewna. 

Jest kilka miejsc na ciele, które są idealne do założenia kolczyków bez przekłuwania. Są to uszy, nos i wargi. W tych miejscach świetnie się sprawdzą:

  • fake kolczyki do nosa
  • fake kolczyki do wargi
  • oszukane tunele
  • oszukane spirale