Ducray Kelual DS, szampon, który pożegna się za Ciebie z łupieżem

Ducray Kelual DS, szampon, który pożegna się za Ciebie z łupieżem

Nawet najpiękniejsza fryzura i zdrowe, gęste włosy, stracą na efekcie, kiedy pojawi się na nich łupież. Jego powodem mogą być choroby skóry głowy, takie jak łojotokowe zapalenie skóry, ale też podrażniające, uczulające i źle dobrane produkty do pielęgnacji. Regularne mycie włosów nie wystarczy, aby poradzić sobie z tym problemem. Często od razu po umyciu głowy, wydaję się, że łupież zniknął na dobre, jednak może powracać regularnie bez końca, dopóki nie sięgniemy po sprawdzony preparat o potwierdzonym działaniu.

Jak zwalczyć łupież raz na zawsze?

Łupież jest spowodowany nadmiernym łuszczeniem się skóry. Zwalczając łupież można pożegnać się ze swędzeniem głowy, uczuciem rozpalonej skóry i nieestetycznym naskórkiem opadającym na ramiona. Z pomocą przychodzi produkt specjalistyczny i przebadany pod tym kątem, Ducray Kelual DS szampon https://www.aptekagalen.pl/ducray-kelual-ds-specjalistyczny-szampon-przeciwlupiezowy-100ml. Jego zdecydowaną zaletą jest nie tylko szybkie pozbycie się problemu z naszej głowy, ale też zapobieganie jego nawrotowi. Uczucie złagodzenia skóry głowy przynosi bezcenną ulgę.

Jak stosować szampon przeciwłupieżowy?

Ducray Kelual DS szampon o działaniu przeciwłupieżowym jest łatwy i przyjemny w użyciu. Aby osiągnąć najlepsze efekty zaleca się rozpoczęcie kuracji od stosowania go trzy razy w tygodniu, po czym zredukowanie tej ilości do jednego razu na tydzień, co daje maksimum efektu przy minimum wysiłku. Masaż skóry głowy podczas mycia należy wykonać dwa razy, po pierwszym od razu spłukując produkt, przy drugim zostawiając go na trzy minuty przed spłukaniem, i gotowe.