Czym charakteryzuje się odżywka humektantowa Onlybio?

Czym charakteryzuje się odżywka humektantowa Onlybio?

Odżywki do włosów to absolutny must have każdej przedstawicielki płci pięknej, która chce się cieszyć lśniącymi i miękkimi w dotyku włosami. Aby można było jednak mówić o skuteczności odżywki, należy ją starannie wybrać. Godna polecenia może okazać się chociażby odżywka humektantowa Onlybio. Warto bliżej ją poznać i odkryć jej wyjątkowe właściwości.

Jakie składniki posiada odżywka humektantowa do włosów?

Odżywka humektantowa Onlybio wyróżnia się wyjątkowym składem. Znaleźć można w niej niemal 100 procent substancji pochodzenia naturalnego. Dzięki temu charakteryzuje się ona nie tylko skutecznością, ale i bezpieczeństwem. Odpowiadają za to między innymi takie substancje aktywne jak:

  • ekstrakt z aloesu
  • mocznik
  • gliceryna

Odżywka humektantowa Onlybio posiada przepiękny zapach soczystej maliny z nutą różowego pieprzu. Dzięki temu, jej stosowanie może okazać się bardzo przyjemnym rytuałem. Kremowa konsystencja kosmetyku ułatwia zaś jego sprawną aplikację. Produkt zamknięty jest w wygodniej tubie, dzięki temu można bez trudu zużyć go do końca.

Jak działa odżywka Onlybio i jak ją stosować?

odżywka humektantowa Onlybio

Odżywka humektantowa Onlybio musi być odpowiednio stosowana, aby można było mówić o satysfakcjonujących rezultatach. Najlepiej będzie stosować ją na przemian z innymi rodzajami odżywek. Mowa tu przede wszystkim o tej proteinowej oraz o emolientowej. Skąd jednak ma się wiedzieć, na którą odżywkę przychodzi pora? Otóż można się tego dowiedzieć dzięki obserwacji swoich włosów. Jeżeli stają się one suche i tępe, najprawdopodobniej jest to sygnał przemawiający za tym, aby użyć właśnie kosmetyku zawierającego humektanty.

Ważne jest także to, aby odżywka była użyta we właściwy sposób. Najpierw należy oczywiście umyć włosy. Później, warto odsączyć je z nadmiaru wody przy pomocy bawełnianego podkoszulka lub ręcznika papierowego. Kolejnym krokiem jest nałożenie odżywki na włosy od połowy długości aż po same końce. Należy pozostawić ją na kosmykach tak długo, jak zaleca producent. Efekty powinny być widoczne po kilku tygodniach systematycznego stosowania.