Czy bazy kauczukowe są warte uwagi?

Czy bazy kauczukowe są warte uwagi?

Ze względu na to, że tak wiele osób ze względów finansowych, a także związanych z brakiem czasu decyduje się na wykonywanie manicure w zaciszu domowym, warto poznać produkt, który najpewniej świetnie nam się sprawdzi. Kiedy chcemy utwardzić płytkę, pozbawić ją nierówności, a także nadać delikatny kolor, to warto postawić na bazy kauczukowe. Możemy za ich pomocą przede wszystkim stworzyć taki manicure, który będzie prezentował się wyjątkowo, ale także będzie na tyle trwały, że nie będzie potrzeby jego wymiany.

Jakie właściwości ma baza kauczukowa do paznokci?

Baza kauczukowa, którą kupimy m.in. na https://makear.pl/pl/menu/kauczukowe-587.html, sprawdzi się świetnie do paznokci nadmiernie zniszczonych. Możemy nią bowiem wygładzić płytkę paznokcia, ale także sprawić, że będzie ona prezentować się dokładnie tak, jak tego chcemy. Ponadto baza kauczukowa do paznokci może być nakładana jak zwykły lakier, co sprawia, że nie potrzebujemy specjalnych pędzli i akcesoriów, aby nam się sprawdziła. Kiedy zdecydujemy się zakupić dla siebie bazy kauczukowe, to mamy możliwość postawienia na produkt, którym:

  • będziemy w stanie utwardzić płytkę paznokcia, 
  • przedłużyć ją,
  • zyskać doskonałą bazę pod lakiery hybrydowe. 

Jak zapuścić paznokcie z bazą kauczukową?

Bazy kauczukowe świetnie sprawdzają się dla klientek, które nie są w stanie zapuścić paznokci, bez utwardzania ich regularnie. Nakładając jedną warstwę bazy, możemy sprawić, że będą ona o wiele mniej podatne na uszkodzenia. Możemy także stosować wcierkę z bazy kauczukowej, kiedy chcemy nieco je utwardzić, ale także zyskać doskonały podkład, który bez problemu utrzyma nam lakier hybrydowy przez długi czas. Musimy wiedzieć, że baza będzie świetnie się prezentować pod warunkiem, że zadbamy także o nawilżenie i usunięcie skórek. Tylko tak nie będziemy musieli obawiać się, że produkt nam się zapowietrzy, co może niestety skrócić czas manicure idealnego. Kolejnym kluczowym elementem jest fakt, że naruszona i zapowietrzona baza nie będzie chroniła naszych paznokci tak, jakbyśmy tego chcieli. Warto więc dbać o to, aby jej stan był zawsze idealny, a manicure za jej pomocą wykonany prawidłowo.