Co zrobić, by cienie do powiek miały intensywne kolory?

Co zrobić, by cienie do powiek miały intensywne kolory?

Każdy marzy o tym, by kolory cieni do powiek z paletki Revolution były możliwie jak najbardziej intensywne i wyraziste. Takie kolory zwracają na siebie uwagę i są wyjątkowo ozdobne. Co zrobić, by aplikowane cienie miały jak najmocniejsze barwy i by były one dobrze widoczne?

Na biały cień

cienie do powiek revolutionSprawdzoną metodą wydobywania głębi koloru z cieni do powiek jest aplikacja ich na biały cień. Jeśli są one nakładane bezpośrednio na skórę, to jej kolor może wpływać na widoczny odcień kolorowego kosmetyku. Nałożenie białego cienia jako rodzaju bazy pod barwne kosmetyki przypomina trochę malowanie po czystej białej kartce. Dzięki temu dużo łatwiej jest wydobyć kolor, a paletka Revolution może pokazać swoje pełne możliwości. Alternatywą dla białego cienia może też być biała baza pod cienie do powiek. Wybór odpowiednich kolorów może okazać się wystarczającym rozwiązaniem, jednak to zależy od tego jaki mamy kolor karnacji, w związku z tym warto zaopatrzyć się w paletkę Revolution o bogatszym wyborze kolorów: https://darmarsklep.pl/cienie-do-powiek/0,makeup-revolution-london, a następnie eksperymentować.

Aplikacja na mokro

Ciekawym sposobem wzmocnienia koloru jest aplikacja cieni na mokro. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które mają sporo pędzli do makijażu i mogą pozwolić sobie na ich częstą wymianę. Włosie pędzla należy delikatnie zmoczyć, ale nie przemoczyć. Następnie nakłada się na niego cień i aplikuje się go na powiekę dokładnie tak jak zwykle. Jeśli chodzi o blendowanie cieni, to powinno się poczekać z tym, aż poszczególne kolory dobrze wyschną. Zwykle zajmuje to tylko kilka minut, bo nawet przy aplikacji cieni na mokro nie ma mowy o bardzo dużej ich wilgotności. Po takiej aplikacji konieczne jest dobre umycie pędzla, bo kiedy kosmetyk wyschnie, może się okazać, że jest go całkiem sporo we włosiu.