Authentic Beauty Concept: filozofia i wyjątkowość kosmetyków firmy

Authentic Beauty Concept: filozofia i wyjątkowość kosmetyków firmy

Celem firmy Authentic Beauty Concept jest tworzenie innowacyjnych produktów, które podkreślają naturalne piękno każdego człowieka oraz wzmacnianie silnej więzi pomiędzy stylistą a klientem poprzez zapewnienie edukacji dla obu stron.

Filozofia, jaką ma Authentic Beauty Concept

authentic beauty concept odżywka

Filozofia Authentic Beauty Concept wyewoluowała z przekonania, że profesjonalne salony oferują o wiele więcej niż tylko usługi fryzjerskie. Salon powinien być miejscem, do którego klienci mogą przyjść, aby się zrelaksować, odprężyć i uciec od stresów życia. Kiedy ludzie dobrze wyglądają, dobrze się czują. Dlatego styliści odpowiedzialni za stworzenie takich produktów jak Authentic Beauty Concept szampon zwracają uwagę na to, aby oferować kompleksowe rozwiązania dla włosów, ciała i umysłu.

Authentic Beauty Concept jest marką, która jest zaangażowana we wzmacnianie pozycji kobiet i etyczne podejście do środowiska. Ma głęboki szacunek dla piękna natury i jej produkty odzwierciedlają to poprzez wykorzystanie inspirujących roślin, olejków eterycznych, witamin, minerałów i składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyki do włosów Authentic Beauty Concept dają możliwość odkrywania swojej kreatywności i wyrażania siebie w sposób pewny, a jednocześnie są wystarczająco bezpieczne, aby stosować je do wszystkich rodzajów włosów. Kolekcja produktów do pielęgnacji skóry na bazie roślin ułatwia uzyskanie zdrowego blasku przy użyciu wyłącznie surowych składników.

Wyjątkowość kosmetyków Authentic Beauty Concept

Właściciele Authentic Beauty Concept są dumni z tego, że są zarówno cruelty-free, jak i vegan, rezygnując z wszelkich testów na zwierzętach i składników na rzecz wolnych od okrucieństwa alternatyw, takich jak olej arganowy i komórki macierzyste arganu. W ich opakowaniach starają się również używać materiałów nadających się do recyklingu w jak największym stopniu. Jeśli chodzi o Authentic Beauty Concept opinie posiada pozytywne, a jest to wynikiem trzech wyróżników firmy:

– Innowacyjność – są w czołówce technologii pielęgnacji włosów.

– Kreatywność – marka inspiruje artystów, od stylistów i kolorystów po wizażystów.

– Profesjonalizm – marka nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej dla konsumentów, lecz skupiamy się na wspieraniu salonów i ich klientów.